برای اینکه چهره شما با موهای بلوند شیک و جذاب تر به نظربرسد لازم است بدانید از چه رنگ هایی در آرایش و رنگ رژلب استفاده کنید و با هر رنگ مویی چه رنگ رژلبی بزنید تا هماهنگی بیشتری با آرایش شما ایجاد کند.

در این مقاله از سایت بهین مد توصیه ها و رازهایی در رابطه با آرایش و رنگ رژلب برای رنگ موی بلوند به شما ارائه می شود که توسط بهترین آرایشگران دنیا به کار گرفته شده است.

بهترین آرایش برای رنگ موی بلوند رنگ رژلب برای موهای بلوند روشن
بهترین آرایش برای رنگ موی بلوند روشن بهترین رنگ رژلب برای موی بلوند بژ رنگ موهای بلوند گرم مثل آفتابی و بژ و عسلی و طلایی و کاراملی و بیسکوئیتی و....و رنگ موهای بلوند سرد مثل نقره ای و دودی و زیتونی و شنی و پلاتینه و کاهی و
بهترین آرایش برای رنگ موی بلوند روشن بهترین رنگ رژلب برای موی بلوند بژ رنگ موهای بلوند گرم مثل آفتابی و بژ و عسلی و طلایی و کاراملی و بیسکوئیتی و….و رنگ موهای بلوند سرد مثل نقره ای و دودی و زیتونی و شنی و پلاتینه و کاهی و

رنگ موهای بلوند به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شوند بنابراین اول باید بدانید رنگ موی شما بلوند گرم است یا سرد ؟

رنگ موهای بلوند گرم مثل آفتابی و بژ و عسلی و طلایی و کاراملی و بیسکوئیتی و….هستند.رنگ موهای بلوند سرد مثل نقره ای و دودی و زیتونی و شنی و پلاتینه و کاهی و ….هستند.

راز آرایش زیبا و جذاب با رنگ موی بلوند به کارگیری درست رنگ های گرم و سرد در کنار یکدیگر است ! به گونه ای که رنگ ها به اصطلاح توی ذوق نزنند و مکمل یکدیگر باشند . نکته دیگر این است که در هنگام آرایش غلیظ با رنگ موی بلوند همیشه این تکنیک را در نظر بگیرید که اگر آرایش چشم شما سنگین و یا براق است برای لب ها از آرایش کم و مات استفاده کنید و برعکس اگر آرایش چشم شما طبیعی و مات است از آرایش لب براق و پر رنگ تر استفاده کنید .

بهترین آرایش برای رنگ موی بلوند روشن بهترین رنگ رژلب

قبلا گفتیم که راز آرایش زیبا با رنگ موی بلوند استفاده مناسب از رنگ های گرم و سرد است ، اما این دقیقا به چه معناست ؟

استفاده از رژلب همانطور که می تواند باعث زیبایی بیشتر شود ،در صورت استفاده نادرست می تواند  تهدیدی بر علیه زیبایی شما باشد !

برای رنگ موهای بلوند گرم باید از سایه ها ی چشم و رژلب های رنگ گرم استفاده کنید مثلا رژلب های رنگ هلویی و نارنجی و شکلاتی و قرمز با کمی تون نارنجی یا قرمز آجری و برای رنگ موهای بلوند سرد از رژلب های طیف رنگ های سرد مثل صورتی صدفی و کالباسی و بنفش و قرمز با کمی تون زرشکی و شاتوتی و ….استفاده نمایید.

مدل آرایش برای رنگ موهای بلوند سرد مثل نقره ای و دودی و زیتونی و شنی و پلاتینه و کاهی

مدل آرایش برای رنگ موهای بلوند سرد مثل نقره ای و دودی و زیتونی و شنی و پلاتینه و کاهی

توجه کنید سایه های چشم اسموکی و یا سفید صدفی و طلایی جزو رنگ هایی است که با هر رنگ موی بلوندی چه سرد و چه گرم هماهنگی دارد و به کارگیری این رنگ سایه های چشم در آرایش با موهای بلوند همیشه زیباست !

اگر رنگ پوست شما خیلی روشن است می توانید خود را کمی برنز کنید . برای برنز کردن بهتر است از طیف رنگ هایی استفاده کنید که سرخی نداشته باشند و به جای سرخی از برنزه کننده هایی که تون بژ یا نارنجی دارند استفاده نمایید.

رنگ سایه ابرو مناسب موی بلوند
رنگ سایه ابرو مناسب موی بلوند

برای رنگ ابرو هم رنگ های گرم و سرد را در نظر بگیرید .مثلا برای موهای بلوند گرم بهتر است از سایه های ابرو با تون شکلاتی و بژ و قهوه ای و کاراملی و بیسکوئیتی و …استفاده نمایید و برای رنگ موهای بلوند سرد از سایه های ابرو با تون دودی وخاکستری و قهوه ای دودی و …استفاده نمایید و بهترین رنگ سایه ابرویی است که چهار تا پنج پایه تیره تر از پایه موها باشد.

توجه داشته باشید برای موهای بلوند استفاده از پودرها و سایه های ابرو بسیار طبیعی تر و زیباتر از مداد های ابرو هستند.

اگر رنگ موی شما بلوند است سعی کنید از کمی هایلایتر هم روی گونه ها و یا زیر کمان ابرو و گوشه چشم ها استفاده نمایید .هایلایتر می تواند تون صورتی و یا طلایی و صدفی داشته باشد. از هایلایتر هایی استفاده کنید که حالت اکلیلی نداشته باشند.

مثلا در این آرایش زیبا هماهنگی رنگ ها را می توان به وضوح مشاهده نمود.رنگ موی بلوند سرد با رژلب صورتی سرد و سایه ابرو رنگ دودی.حالا تصور کنید اگر رژلب در این آرایش نارنجی براق و پر رنگ بود آیا به این زیبایی به نظر می رسید؟

رنگ موی بلوند با رژلب صورتی
هماهنگی رنگ ها در این آرایش زیبا :رنگ موی بلوند سرد با رژلب صورتی سرد و سایه ابرو رنگ دودی

یک آرایش طبیعی و زیبا با رنگ موی بلوند سرد و آرایش کاملا مات با رنگ های سرد

رنگ موی بلوند با سایه ایروی دودی
آرایش نچرال با رنگ موی بلوند سرد و با سایه ایروی دودی

در این آرایش زیبا آرایش چشم و ابرو غلیظ کار شده و برای حفظ توازن لب ها به رنگ طبیعی رها شده است.

رنگ موی بلوند با سایه چشم اسموکی
رنگ موی بلوند با سایه چشم اسموکی

آرایش طبیعی با فاندیشن رنگ برنز

رنگ موی بلوند با آرایش طبیعی
رنگ موی بلوند با آرایش طبیعی

نویسنده مقاله :

شیلا قوام

اختصاصی سایت بهین مد

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *