جوان تر به نظر رسیدن با انجام یک سری تغییرات جزئی در زندگی و ظاهر آسان است. به‌عنوان‌مثال انتخاب یک مدل موی جدید یا تغییری جزئی در استایل پوشش می‌توانند کمک بسیاری در جوان به نظر رسیدن شما کنند !

کم سن به نظر رسیدن با ایده هایی ساده

بهین مد: پیری یک بخش طبیعی از زندگی زنان و مردان است اما این بدان معنی نیست که همیشه خوشایند است. اگر نگران از دست دادن ظاهر و جوانی خود هستید پس تنها نیستید. به مرور زمان وقتی سن بالا می‌رود، ناخودآگاه به فکر می‌افتیم تا کارهایی را برای جوان تر به نظر رسیدن پیدا کنیم و آنها را انجام دهیم. خیلی‌ها از پیر شدن و پیر به نظر رسیدن می‌ترسند، ولی نمی‌دانند که باید چه راه‌ها و روش‌هایی را برای جوان تر به نظر رسیدن انجام دهند.

نقش مانتو های کوتاه در جوان تر به نظر رسیدن استایل

برای رسیدن به این منظور باید اقداماتی در زمینه‌های مختلف از جمله آرایشی، تیپ و استایل خود انجام داد. در این مقاله از مجموعه مقالات بهین مد ,تصمیم داریم تا راه‌کارهایی برای این موضوع به شما ارائه دهیم. اگر علاقه‌مند به دانستن این راه‌کارها هستید با ما همراه باشید.

با این ترفندها ۱۰ سال جوان تر به نظر خواهید رسید.

رژلب قرمز

10 نکته که یک زن با رژلب قرمز به شما می گوید

پژوهشی نشان داد استفاده از رژلب قرمز تضاد میان ویژگی های چهره را افزایش می دهد. آن دسته از شرکت کنندگان پژوهش که گونه ها و لبان سرخ رنگی داشتند، جوان تر دیده می شدند. نکته این است که با بالا رفتن سن، قرمزی لب ها کاهش می یابد و چشم ها و ابروها هم رنگ پریده تر می شوند. در مقابل، پوست مان تیره تر می شود.

ابروی ضخیم

ابروهای نامرتب و پراکنده خود را به این روش شکل دهید

ابروهای نازک تضادی در چهره ایجاد نمی کنند و باعث می شوند رنگ پریده و خسته به نظر برسید. ابروهای ضخیم اما باعث می شوند چهره سرحال و جوان به نظر برسد. بنابراین دیگر ابروهایتان را برندارید و با روش های طبیعی آن ها را تقویت کنید.

مدل موی باب

آشنایی با انواع مدل موی باب برای فرم های مختلف صورت - shebreh.com

موهای ما به مرور کم پشت می شوند اما با تنها چند سانتیمتر کوتاه کردن آن ها می توان کاری کرد که پرپشت تر به نظر برسند. مدل موی باب کلاسیک به چهره طراوت و شادابی می بخشد، باعث می شود گونه ها برجسته تر به نظر برسند و فک را زاویه دارتر نشان می دهد. مدل موهایی که قد آن ها تا چانه است، صورت های باریک را گردتر می کنند و به زنان بالای ۵۰ سال توصیه می شود از مدل موهای باب خیلی کوتاه استفاده کنند.

مدل موی چتری

۳۲ مدل موی چتری بسیار جذاب و زیبا | ستاره

تأثیر موی چتری از جهت پنهان کردن سن، دگرگون کننده است. این مدل مو چین و چروک پیشانی را پنهان و چهره را قاب می کند. به علاوه باعث می شود صورت باریک تر دیده شود.

به علاوه، می توانید به راحتی چتری هایتان را طبق نیازتان تنظیم کنید. چتری فرق وسط یا چتری بلند به هر فرم صورتی می آید. چتری کج به صورت فرم می دهد و چتری بغل مو ویژگی های چهره را تعدیل می کند.

شلوار جین

این لباس های شیک زنان بالای 50 ساله را جوانتر نشان میدهد

شلوارهای جین، به خصوص آن هایی که پارگی دارند، اگر درست ست شوند، شما را جوان و شیک نشان می دهند. این مدل شلوارها حالتی غیررسمی به استایل می دهند و باعث می شوند کمتر جدی و رسمی به نظر برسید. به علاوه، شما را بلندتر و باریک تر هم نشان می دهند. بهتر است به جای شلوارهای برمودا از شلوارهایی که قد بلندی دارند استفاده کنید.

کفش کتانی سفید

ست کردن کفش اسپرت دخترانه، معرفی مدل های کتانی زنانه - تیپ و استایل آقایان  و بانوان - تیپکا

کفش های کتانی سفید رنگ از جهت کم کردن سن، عالی هستند. یک مزیت دیگر آن ها این است که به راحتی با لباس ها ست و با هر سن و سالی هم عالی می شوند. می توانید آن ها را با شلوار جین، پیراهن زنانه، دامن، لگینگ و هر لباس دیگری که دارید، بپوشید.

عینک فریم مشکی

مدل عینک طبی برای بینی بزرگ | خانه عینک - فروشگاه تخصصی لنز و عینک مشهد

عینک های بدون فریم سن را بیشتر نشان می دهند و برای چهره ای که آثار پیری در آن در حال آشکار شدن است، مناسب نیستند. عینک هایی که فریم مشکی ضخیمی دارند در کسری از ثانیه چهره را امروزی می کنند. جالب آنکه با موهای سفید هم بسیار عالی می شوند. عینک هایی که فریم اورسایز دارند هم چین و چروک ها را پنهان و توجه ها را به عینک جلب می کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *